Hekling,  Strikking

Gjøre-ferdig-teppe-along

Jeg har snakket om det på podcasten min, og skrevet om det på Ravelry, men ikke her 🙂 Den 1. mars starter jeg en samstrikk eller samhekling på Ravelry, hvor målet er å få ferdig eller uansett komme lengre på et teppe/pledd som har vært i prosjektposen litt for lenge. Eller kanskje starte et nytt også, på 3 mnd kan man jo egentlig få ferdig et nytt også? Dette skrev jeg på Ravelry:

Jeg vet ikke hvordan det er med dere, men jeg har flere tepper på gang, som egentlig skulle blitt ferdig. Spesielt Alpakkapledd 2.0 har jeg lyst til å få ferdig.

Så, har dere lyst til å være med på gjøre-ferdig-teppe-along?

START 1. mars 2018 – SLUTT 1. juni 2018

  • Alle tepper gjelder, har du lyst til å begynne på et nytt? Eller så kan du gjøre ferdig et du har på pinnene eller heklenåla.
  • Både hekling og strikking gjelder.

Gjerne tagg prosjektene deres med #ferdigteppemedtanteull her på Ravlery og Instagram 🙂

Når alongen nærmer seg slutt oppretter jeg en tråd hvor vi kan poste bilder av ferdige tepper. Premie eller premier blir det!

Har du lyst til å være med? Titt innom på Ravelry da vel 🙂

4 kommentarer